KARIERA W ARDL – Oferty pracy

Firma ARDL jest prężnie rozwijającą się spółką handlową działającą na rynku budowlanym. Podstawę naszej działalności stanowią wysokiej jakości kleje, uszczelniacze, akryle i piany poliuretanowe producentów z Belgii i Wielkiej Brytanii. Swoje doświadczenie i zaangażowanie koncentrujemy głównie na rynku profesjonalnym.

Aby sprostać wymaganiom profesjonalnego rynku i być jakościowym liderem, nasi pracownicy są partnerami handlowymi swoich klientów, zapewniając im przy tym pełne wsparcie, doradztwo oraz pomoc z ramienia laboratoriów producentów.
PONIŻEJ ZNAJDZIESZ AKTUALNE OGŁOSZENIA O PRACĘ

Doradca techniczno-handlowy

ARDL sp. z o.o.

    Katowice, Kraków

    śląskie, małopolskie

    umowa o pracę,
    kontrakt b2b

    pełny etat

    specjalista

    praca mobilna
    Południowa Polska

    praca od zaraz

    rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Nawiązywanie i pozyskiwanie kontaktów handlowych

  • Bieżąca współpraca z klientami hurtowymi i inwestycyjnymi

  • Budowanie sieci dystrybucji i sprzedaż produktów firmy na wyznaczonym terenie

  • Promocję marki i utrzymywanie kontaktów handlowych z naszymi klientami

  • Profesjonalna obsługa klientów

  • Realizowanie planów sprzedażowych

  • Śledzenie rynku i konkurencji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie (mile widziane techniczne lub chemiczne)

  • Doświadczenie w handlu z klientami hurtowymi oraz inwestycyjnymi

  • Wiedza z zakresu systemów i materiałów budowlanych

  • Komunikatywność, otwartość, wysoka kultura osobista

  • Umiejętność dobrej organizacji pracy

  • Doświadczenie w handlu B2B

  • Punktualność, kreatywność, zaradność

  • Opieka nad klientami na dedykowanym obszarze sprzedaży

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Niezbędne narzędzia potrzebne do pracy

  • Wynagrodzenie: podstawę + wysoką prowizję uzależnioną od wyników

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne

  • Szkolenia w kraju i za granicą.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres kariera@ardl.pl z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowyc

Źródło zdjęcia – https://pl.freepik.com/wektory
FacebookInstagramYouTube